Predaj bytov v Bratislave – Staré Mesto: prečo je to najlepšia lokalita?

Mestská časť Bratislava – Staré Mesto bude o nejaký čas atraktívnejšia na bývanie. Neďaleko Železnej studničky vyrastie nový bytový komplex s príznačným názvom PRI STUDNIČKE. Bude pozostávať zo štyroch obytných domov s krásnou zelenou relaxačnou zónou a romantikou v podobe pretekajúceho potoka Vydrica. Jeden z bytov tohto komplexu môžete mať aj vy.

Predaj bytov za ceny, ktoré sa oplatia

1,5 izbové byty, 2 izbové byty, 3 izbové byty a 4 izbové byty vhodné pre mladých ľudí, ale aj rodiny s deťmi, jednoducho pre kohokoľvek. Oproti konkurencii sa byty cenovo naozaj oplatia. S rezerváciou bytu by ste sa ale mali poponáhľať, podrobnejšie informácie nájdete na našej webovej stránke.

Byty sú dispozične riešené tak, aby ste mali v interiéri dostatok slnečného svetla počas celého dňa. Každý byt má balkón a na ustúpených podlažiach dvoch bytových domov sa nachádzajú aj veľkorysé terasy. Zo svojho bytu môžete mať krásny pohľad na východ slnka alebo sa kochať výhľadom na úžasnú zeleň lesoparku Železná studnička.

Štýlové vybavenie bytov

Byty sa nepredávajú ako holobyty, sú vybavené v bytovom štandarde. Obklady, dlažby, sanita, zárubne, dvere, podlaha – tieto základné prvky byty už obsahujú, a to od renomovaných dodávateľov. Nemusíte si teda robiť starosti s ich zháňaním a zariaďovaním, a ušetriť tým veľa času aj peňazí.

Pár krokov do lesa, pár minút do centra

PRI STUDNIČKE sa nachádza v skvelej lokalite. Rýchlo a bezproblémovo sa dostanete do centra, na dosah ruky máte obchody, školy a škôlky, nemocnicu, banku či lekáreň. Môžete jazdiť autom, využívať MHD alebo chodiť na bicykli. Vybudované cyklotrasy a turistické chodníky máte doslova „pod oknom“.

Komplex PRI STUDNIČKE sa totiž nachádza v bezprostrednej blízkosti lesoparku Železná studnička, ktorá je obľúbeným miestom či už pre športové vyžitie, alebo na potulky a prechádzky.


Parkovanie v garáži

Ku každému bytu si zakúpite za výhodnú cenu aj parkovacie miesto v podzemných garážach. Nezabúdalo sa ani na návštevy, a preto je dostatok voľných parkovacích miest aj na pozemku pri domoch. Vnútroblok s relaxačnou zónou

Polootvorený vnútroblok skrášli okolie vášho bytu a prinesie vám potrebnú intimitu pre pokojné a príjemné bývanie. Môžete sa tiež tešiť na dostatok zelene a trávnatých plôch v obkolesení stromami aj pretekajúceho potôčika Vydrica.

Publikované
Kategorizované ako novinky