Podmienky, ktoré by mala spĺňať každá novostavba v Bratislave

Výber nového bývania je dôležitou udalosťou každého z nás. Práve ním si určíme, ako spokojne budeme žiť, a preto by sme si mali každý svoj krok dobre premyslieť. Pozrime sa, na čo je dôležité sa zamerať pri výbere novostavby.

Dobrá lokalita

Je veľmi dôležité, aby sa novostavba nachádzala v dobrej lokalite. Čo si pod slovom „dobrá“ máme predstaviť? Malo by to byť miesto, z ktorého sa nebudete mať problém dostať rýchlo do centra. Miesto, kde je dobrá občianska vybavenosť, teda školy, športoviská, obchody a iné služby. Ak by sa lokalita nachádzala na „zelenej lúke“ bez vybudovanej štruktúry, z praktického hľadiska sa takéto bývanie stáva problémové – každý nákup, návštevu pošty či lekára musíte plánovať a bez auta sa absolútne nezaobídete.

Kvalitná architektúra

Kvalitná stavba pre vás predstavuje výborné podmienky na bývanie. Žiadne vlhnúce steny, praskliny alebo iné problémy v domácnosti. Zameriavajte sa na novostavby, ktoré postavili renomovaní architekti a stavebná firma s dobrými referenciami.


Vždy sa informujte aj na materiály, ktoré boli na stavbu použité. Nosné steny zo železobetónu a muriva sa postarajú o stabilitu budovy. Nezabudnite ani na to, že novostavba by mala mať spoľahlivý zatepľovací systém, ktorý vám zníži náklady na kúrenie.

Verejné priestory

Vždy prihliadajte nielen na kvalitu samotného bytu, ale aj na kvalitu verejných priestorov v okolí stavby. Okolo novostavby by sa malo nachádzať dostatok zelene aj oddychové plochy, kde môžete tráviť svoj voľný čas. Pre deti by mala byť vybudovaná relaxačná zóna, kde sa môžu bezpečne hrať. Toto sú aspekty, ktoré významným spôsobom prispievajú k tomu, ako sa budete na novom mieste či v novom byte cítiť. Správnym výberom si určíte kvalitu svojho života.

Férová cena za novostavbu

Pri niektorých novostavbách sa stretáme s veľmi vysokými cenami. Niekedy sú nové byty nadhodnotené, preto sa nenechajte oklamať prvým dojmom. Ak hľadáte kvalitnú novostavbu v Bratislave s výbornými podmienkami na bývanie, pozrite si ponuku PRI STUDNIČKE. Staviame pre vás komplex štyroch bytových domov s krásnym vnútroblokom neďaleko lesoparku Železná studnička. O architektúru sa postarali renomovaní architekti zo známeho architektonického štúdia GUTGUT, na ktorých nadviazali architekti štúdia PANTOGRAPH. Vytvorili nadčasovú, modernú stavbu v lokalite s budúcnosťou, kde máte blízko mesto a zároveň prírodu na dosah.

Nerozmýšľajte dlho a pozrite si našu aktuálnu ponuku voľných bytov.

V ponuke ešte máme 1,5 izbové byty, 2 izbové byty, 3 izbové byty a 4 izbové byty.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Radi vám povieme viac.

Publikované
Kategorizované ako novinky